Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Znajdź produkt

Diamenty Forbesa 2021

Diamenty Forbesa 2021 - jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

Jak opakowanie współtworzy produkt, tak ludzie współtworzą Polipack. Praca z ludźmi to wyzwanie, ale odkrycie ich potencjału jest kluczem do sukcesu. Codziennie od prawie 30 lat z pasją i zaangażowaniem tworzymy opakowania. Jako producent opakowań plastikowych, wszystkie Nasze decyzje podejmujemy w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Forbes, aby przeczytać cały artykuł: Polipack w Forbes

Zdjęcia:

Pliki do pobrania:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy