Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Spotkanie online

Szanowni Państwo, W związku z tym, że nie możemy się spotkać podczas targów ani podczas indywidualnych spotkań w siedzibach Waszych firm, a mamy wiele rzeczy do zaprezentowania, czy też omówienia, zachęcamy do umówienia się z nami na spotkanie online.

Pragniemy realizować w dalszym ciągu wspólne cele, projekty, a bieżąca sytuacja nie powinna być przeszkodą, dlatego musimy działać dalej. Postanowiliśmy wykorzystać narzędzia umożliwiające zdalne spotkania - o szczegóły pytaj swojego opiekuna i umów się już teraz!

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy