Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Podziękowanie

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom firmy Polipack. To dzięki Wam i Waszej pracy możemy pomóc szpitalom przekazując opakowania do próbek laboratoryjnych.

Przekazaliśmy już nasze opakowania do szpitali z podanych poniżej miast, a to jeszcze nie koniec. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomagamy dalej!

- Kościerzyna - Gdańsk - Gdynia - Wejherowo - Chojnice - Warszawa - Wrocław - Opole - Limanowa - Poznań - Szczecin - Grajewo - Nowy Sącz - Łódź - Tarnów - Chodzież - Morawica - Myślenice - Kluczbork - Łańcut

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy