Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Znajdź produkt

Ważna informacja

Szanowni Państwo, Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firmy Polipack jest nadrzędnym priorytetem Właścicieli. W związku z tym podjęto decyzję o wdrożeniu specjalnych środków profilaktycznych związanych z zagrożeniem rozwoju epidemii koronawirusa -

mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy zarówno naszych pracowników jak i Państwa. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego prosimy wziąć pod uwagę fakt, iż terminy realizacji zamówień, potwierdzane przez nas, są oparte o naszą najlepszą wiedzę na moment planowania ich do realizacji, ale w obecnej chwili liczymy się z możliwością ograniczonej liczby pracowników, co może przełożyć się na opóźnioną realizację Państwa zamówień. Mamy również na uwadze możliwość opóźnień / brak dostaw materiałów/ surowców do produkcji, dlatego chcąc zapewnić Państwu pełny komfort pracy czujemy się w obowiązku poinformować Państwa o bieżącej sytuacji. Przepraszamy za niedogodności i liczymy na współpracę.

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy