Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Polska nagroda jakości

Nowoczesne metody zarządzania w Polipack zostały docenione po raz kolejny. Zostaliśmy laureatami Polskiej Nagrody Jakości – nagrody zespołowej.

Nagrody Zespołowe są przyznawane organizacjom, które poprzez działania na rzecz jakości i doskonałości biznesowej, doprowadziły do wzrostu satysfakcji klientów oraz własnych pracowników przez ostatnie lata. Udowodniliśmy, że osiągnęliśmy znaczącą poprawę jakości pracy, procesów, systemów, wyrobów i usług. Dziękujemy!

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy