Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Cosmopack 2019 Podsumowanie Fotorelacja

Drodzy Klienci! Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku! Spotkania na targach są zawsze dla nas cennym źródłem informacji od klientów. To dzięki tym spotkaniom mamy mnóstwo pozytywnej energii, aby wdrażać kolejne projekty.

Na tegorocznych targach zaprezentowaliśmy naszą nową aplikację, która łączy świat rzeczywisty ze światem wirtualnym. Dzięki niej sami Państwo możecie personalizować i wizualizować swoje projekty. Mamy nadzieje, że będzie ona dla Państwa inspiracją dla kolejnych wdrażanych produktów. Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z targów. Zobacz film!

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy