Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Pomorska Nagroda Jakości 2019

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy laureatami Pomorskiej Nagrody Jakości. W tym roku Złoty Laur przypadł naszej firmie.

W poprzedniej edycji, zdobywając Wyróznienie, obiecaliśmy, że w pełni wykorzystamy nasze motto, czyli ciągłe doskonalenie i tak się stało. W tym roku jesteśmy laureatem Pomorskiej Nagrody Jakości i otrzymaliśmy Złoty Laur Jakości.

Pomorską Nagrodę Jakości otrzymują podmioty, prezentujące swoje zaangażowanie w zarządzaniu jakością, którego idea stanowi fundament ciągłego doskonalenia, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju. Dzięki przyznaniu nam Złotego Lauru potwierdzamy, że należymy do tych podmiotów.

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy