Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Scanpack 2018

Serdecznie zapraszamy na Targi Scanpack, które odbędą się w dniach 23-26.10.2018 w Szwecji, w Goteborgu. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko F04:42. Czekamy na Państwa z mnóstwem nowości i, tradycyjnie, z niespodziankami.

Targi Scanpack to największe targi opakowaniowe w Skandynawii. Przyjeżdżają na nie wystawcy i zwiedzający nie tylko ze Szwecji, ale też Danii, Norwegii i Finlandii. Niezmiernie miło będzie nam gościć Państwa na naszym stoisku!

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy