Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Przedsiębiorstwo Przyszłości 2018

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została Laureatem V edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych jednostek Organizacyjnych Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości 2018”.

To jest przedmiotowy certyfikat potwierdzający, że należymy do grona podmiotów zarządzanych przez jakość, inwestujących w rozwój wiedzy, kapitału intelektualnego oraz innowacyjność. Przedsiębiorstwo innowacyjne to organizacja, która ustawicznie generuje i realizuje wszelkie przejawy innowacyjności, reaguje dynamicznie na radykalne zmiany otoczenia, a dzięki tym działaniom znajduje uznanie u odbiorców ze względu na wysoki poziom nowoczesności i konkurencyjności. Według oceny ekspertów jesteśmy nowoczesną, kierowaną z pasją, kreatywną i elastyczną organizacją, posiadającą jasną wizję przyszłości. Swoje modele biznesowe opieramy na inwestowaniu z zasoby niematerialne takie jak wiedza, kompetencje, zaufanie i innowacje.

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy