Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Cosmopack 2018

Nasza firma po raz kolejny znajdzie się w gronie wystawców najbliższej edycji Międzynarodowego Salonu Opakowań COSMOPACK w Bolonii, we Włoszech, które odbędą się w dniach 15-18.03.2018r.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska nr E27, usytuowanego w pawilonie 20. Każdego roku prezentujemy nasze nowości, w tym roku także przygotowaliśmy dla Państwa specjalne propozycje. Na naszym stoisku będą na Państwa czekały wyjątkowe oferty cenowe, wrażenia estetyczne oraz nasz sprawdzony zespół. Serdecznie zapraszamy.

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy