Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Życzenia Noworoczne

DRODZY KLIENCI! Jesteśmy dumni z minionego roku 2017, ponieważ pracowaliśmy ciężko aby....

... Aby przygotować wyceny produktów, aby towarzyszyć Wam podczas najważniejszych targów, aby wspierać Was,odpowiadając na wszystkie pytania. Aby zapewniać Wam całe spektrum możliwości i różnorodność wyboru nowo wdrożonymi opakowaniami, aby rozwijać nasze umiejętności i dzielić się całą kreatywnością, jaką posiadamy, abyście poczuli się wyjątkowo, aby wspólnie tworzyć piękne projekty, aby dostarczać towar na czas, aby cieszyć się z Waszych sukcesów.

Właśnie teraz, chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za Waszą cierpliwość, wnikliwość, pytania i inspiracje. W 2018 roku obiecujemy pozostać razem z Wami, wciąż dumnie wspierając Was naszą wiedzą i możliwościami. Jesteśmy tu dla Was, czekając na nowe projekty, nowe wyzwania i nowe możliwości. Razem jesteśmy w stanie zmienić "zwykłe" w "wyrafinowane", ponieważ głęboko wierzymy w to, że OPAKOWANIE WSPÓŁTWORZY PRODUKT

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy