Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

ISO 14001:2004

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, firma Polipack uzyskała certyfikat potwierdzający skuteczne wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego, zgodnego z wym...

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, firma Polipack uzyskała certyfikat potwierdzający skuteczne wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego, zgodnego z wymaganiami zawartymi w ISO 14001:2004. Certyfikaty dostępne są w zakładce O firmie/ Certyfikaty.

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy