Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Znajdź produkt
Eko

Nasze produkty

Polipack

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opakowań do wyrobów kosmetycznych, farmaceutycznych oraz spożywczych.

Czytaj więcej

Oferujemy państwu:

Projekt
Opakowania

Barwienie
i Produkcja

Zdobienie

Diamenty Forbesa 2021

Diamenty Forbesa 2021 - jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

Czytaj więcej

Ekologiczna animacja

Czy wiesz czym są ekologiczne opakowania? Czy dokonujesz świadomych decyzji zakupowych? Czy plastik może zostać uznany za ekologiczny materiał opakowaniowy? Udowadniamy, że może tak być!

Czytaj więcej

Jesteśmy ekologiczni!

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym EKO katalogiem!

Czytaj więcej

Nasze realizacje

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy