Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

Znajdź produkt

Protokół z Wyboru Ofert

Protokół w wyboru ofert na dostawę maszyny do druku cyfrowego opakowań na płasko

Dot.: dostawa maszyny do druku cyfrowego opakowań na płasko- 1 sztuka, dla firmy P.P.H.U. POLIPACK S.J. I. WIĘCKOWSKA I K. KOLMETZ w ramach projektu “Redukcja surowco-, materiało- i energochłonności usług zdobienia opakowań w przedsiębiorstwie P.P.H.U. POL W nawiązaniu do otrzymanej oferty w ramach zapytania ofertowego dotyczącego dostawy maszyny do druku cyfrowego opakowań na płasko- 1 sztuka, dla firmy P.P.H.U. POLIPACK S.J. I. WIĘCKOWSKA I K. KOLMETZ w ramach projektu “Redukcja surowco-, materiało- i energochłonności usług zdobienia opakowań w przedsiębiorstwie P.P.H.U. POLIPACK S.J. poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii druku cyfrowego”, dokonano wyboru wykonawcy.

Wyboru dokonano na podstawie oferty, która wpłynęła do 28.08.2017 w związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym dostawy maszyny do druku cyfrowego opakowań na płasko- 1 sztuka, dla firmy P.P.H.U. POLIPACK S.J. I. WIĘCKOWSKA I K. KOLMETZ w ramach projektu “Redukcja surowco-, materiało- i energochłonności usług zdobienia opakowań w przedsiębiorstwie P.P.H.U. POLIPACK S.J. poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii druku cyfrowego”.

Na podstawie otrzymanej oferty dokonano wyboru firmy Incups Now Corporation, która jako jedyna przedstawiła ofertę i zebrała maksymalną liczbę punktów

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy